20 lat na rynku budowlanym Strona główna, docieplenia O firmie - lastryko, docieplenia Przykłady wykonanych przez nas prac dociepleniowych, lastryko Referencje za prace dekarskie, dociepleniowe, lastryko i inne Szukasz wykonawcy? Skontaktuj się. 
 

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony interentowej. Jako nowoczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 501 866 890 oraz faksem

 (22) 632 88 08. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@bo-sta.pl

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Kilka słów o naszej firmie: rozpoczęliśmy działalność w 1989 roku i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w robotach elewacyjnych, dekarskich, malarskich, tynkarskich oraz murarskich.

Wykonujemy:
  • Remonty dachów
  • Docieplenia(ocieplenia) budynków
  • Izolacje fundamentów
  • Remonty klatek schodowych
  • Lastryko płukane i lastryko szlifowane
  • Schody, podesty, tarasy, posadzki
  • Inne roboty ogólnobudowalne

Współpracujemy również z firmami, które uzupełniają zakres naszej oferty o remonty instalacji elektrycznych czy wodno kanalizacyjnych. Nasi stali Klienci cenią w szczególności naszą solidność i uczciwość.

Wykonujemy docieplenia (ocieplenia) zarówno dużych budynków wielokondygnacyjnych, jak i domków jednorodzinnych. Zapewniamy własny meteriał do wyboru z gamy wszystkich renomowanych systemów docieplenia (ocieplenia), w bardzo dobrych cenach. Dysponujemy niezbędnymi maszynami oraz zabezpieczeniami, zapewniającymi profesjonalne, szybkie i bezpieczne wykonanie docieplenia (ocieplenia) Państwa budynku. Dzięki długoletniemu stażowi na rynku, posiadamy bardzo korzystne upusty na materiały budowlane, w tym na systemy docieplenia, co umożliwia nam oferowanie bardzo korzystnych cen.

Dlaczego warto stosować docieplenia? Przede wszystkim z uwagi na oszczędności finansowe. Prawidłowo wykonane docieplenia mogą spowodować zmniejszenie przenikania ciepła przez ściany nawet o dwie trzecie. Nie należy również pomijać kwestii estetyki - nowoczesne docieplenia zapewniają niezrównaną gładkość elewacji, którą dodatkowo można wzbogacić eleganckimi boniami.

Roboty związane z kamieniem, lastryko płukane i lastryko szlifowane wykonujemy przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu. Proponujemy szlifowanie posadzek z lastryko, wykonanie schodów, posadzek i okładzin z lastryko oraz kamienia. Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewni profesjonalne wykonanie zlecenia.

Zalety kamienia? Kamień jest materiałem długowiecznym, wytrzymałym na ściskanie i odpornym na ścieranie. Dzięki swojej trwałości jest materiałem atrakcyjnym cenowo. Jest również materiałem ekologicznym i eleganckim. W ostatnich latach obserwujemy renesans posadzek z lastryko, którego historia sięga kilkuset lat wstecz. Dzięki profesionalnej renowacji ten materiał nabierze nowego, estetycznego wyglądu, który podniesie walory Państwa budynku.

 
 

Copyright 2014 PPUH BO-STA